Oratech Technologies oratech
 
.: Proje Detayı-MCKS :.
Proje Detayı
İthalat Modülü

Bu modül, ithalatla gelen IMEI'lerin bir dizi işlem sonucu sisteme sorunsuz kaydını temin ve teyit eder.  Modülde işlemler, ithalatçı firmalar ile kurumun eş zamanlı çalışması ile yürür.  Bu çalışmanın aşamalarını sistem kendisi takip etmekte ve kullanıcıyı bu doğrultuda yönlendirmektedir.

Yurt dışından cihaz ithal eden ithalatçı firmalar kanalıyla web sitesi (ithalatçı ve kurum kullanıcısı için 2 ayrı arayüz bulunmaktadır) ve web servis hizmeti verilerek IMEI'lerin beyaz (güvenli) listeye geçmesi için gerçekleştirilmiş bir sistemdir.

Modülün Bölümleri Sistemin aktif 2 rolu vardır: 

•İthalatçı
•Kurum kullanıcısı

İthalat kullanıcısı yasal yaptırımı nedeniyle 15 gün içerisinde ithalatının bildiriminde bulunur, ithalata ait belge (dilekçe, dekont vs) girişi, imei yüklemesinde ve her bir imei için her sene belirlenen sabit bir meblağ üzerinden ödeme bildiriminde bulunurlar.

Kurum kullanıcısı ise bildirimin doğruluğunu eline fiziksel olarak ulaşan evraklar kapsamında değerlendirerek ithalatı onaylar ve imeiler beyaz (güvenli) listeye geçerek kullanıma imkan tanır bir hale gelirler.

Oratech'den Haberler
Oratech, Moldova'nın 25. Bağımsızlık Yıl Dönümü Resepsiyonuna katılım gerçekleştirdi
Moldova’nın 25. bağımsızlık yıl dönümü resepsiyonu düzenlendi. Swissotel’deki resepsiyona Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş, Moldova’nın Ankara Büyükelçisi Igor Bolboceanu, diğer birçok ülkenin büyükelçisi ve yetkililer katıldı.
Gazi Teknopark Urge projesi kapsamında firma tanıtımı
Gazi Teknopark firmalarını Ekonomi Bakanlığının ?Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi’ (URGE) projesi çerçevesinde uluslararası rekabet güçlerinin geliştirilmesine yönelik ihtiyaç analizi, istihdam, danışmanlık, eğitim hizmetlerinin ardından şimdide yurtdışı pazar araştırması için Amerika'ya seyahat düzenliyor.
Nijerya Büyükelçiliği'nin Oratech ziyareti
Oratech ofisine yaptıkları bu değerli ziyaretlerinden dolayı Oratech yetkilileri memnuniyetlerini belirttiler.
Uganda Başbakanı Sayın Ruhakana Rugunda ile Oratech toplantısı
Oratech'in Nijerya Ziyareti
Türkiye'ye gelerek Oratech projeleriyle yakından ilgilenen heyet Oratech'i Nijerya'da ağırladı.

 
   
MEIR Hakkında
Meir Nedir?
Meir Çalışma Şeması
Dünyada MEIR Gelirleri
Proje Detayı
İthalat Modülü
Bilgi İhbar Merkezi
Bireysel Başvuru Sistemi
Kullanıcı Yönetim Sistemi ve E-İmza
Klon Analiz Sistemi
İstatistikler
İthalatcı İstatisitiği
Bireysel İthalat İstatisitiği
Kayıp Çalıntı İstatistiği
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Meir | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech